Bóle głowy w okolicy środka płata ciemieniowego

Witam mam bóle głowy w okolicy środka płata ciemieniowego, do tego zdarzają sie w okolicach skroni, 3 dni temu bolała mnie cała głowa i szyja, ale mogło być to związane z przewianiem (praca w ogrodzie w samym swetrze) Dodam że od niedawana mam również nerwicę, spowodowaną sytuacją w domu, te bóle głowy zdarzają się coraz częściej i są różnego rodzaju, czy może mieć to związek ze stresem czy może to coś poważniejszego,ok miesiąca temu miałem robioną morfologię i było ok.Do tego od 3 tyg nie palę

Marta Mielniczuk

Witam,
w sytuacjach stresowych mogą występować tzw. napięciowe bóle głowy (dolegliwości dotykają także szyi). Objawy takie pomagają złagodzić ćwiczenia relaksacyjne, rozciągające, masaż karku i oczywiście redukcja stresu. Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza