Budzenie się z lękiem, uderzeniami gorąca i bólami głowy

Witam. Od dłuższego czasu mam dziwne objawy. A mianowicie budzę się z lękiem. Serce mi bije bardzo szybko. A na dodatek jestem cała mokra, mimo że nie jest gorąco w domu. Nie przypominam sobie, żeby coś mi się śniło. Do tego mam częste bóle głowy, w różnych częściach głowy. Żadne tabletki przeciwbólowe nie pomagają. TK nic nie wykazało. A bóle pojawiają się w kościele... Neurolog przepisywał różne leki, ale nic nie pomagało. Nie wiem co mi jest... Proszę o pomoc.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza