Bóle i zawroty głowy przy naczyniaku

Neurolog po kontrolnym MR głowy stwierdził że mój naczyniak jest taki sam jak w październiku,i że tylko 10% bóli i zawrotów głowy jest od niego.Reszta to nerwica (mam ją odkąd pamiętam czyli jakieś 15lat). Dostałam skierowanie do psychiatry,ale jakoś nie mam odwagi by zapisać się na wizytę.A wiem ze to na pewno mi pomoże. Teściowa powiedziała mi że jestem nienormalna że chcę iść na wizytę,bo lekarz mi nakopie w papierach.Nie wiem zamiast wspierać to jeszcze zniechęca.

Sama Pani sobie odpowiada: "Neurolog po kontrolnym MR głowy stwierdził że mój naczyniak jest taki sam jak w październiku,i że tylko 10% bóli i zawrotów głowy jest od niego.Reszta to nerwica (mam ją odkąd pamiętam czyli jakieś 15lat).
Dostałam skierowanie do psychiatry,ale jakoś nie mam odwagi by zapisać się na wizytę.
A wiem ze to na pewno mi pomoże"
Proszę zgłosić się do Psychiatry i Psychologa, spokojnie opowiedzieć o swoich lękach i na pewno można znaleźć pomoc
Pozdrawiam