Bóle lewego ucha u 25-letniego mężczyzny

Mężczyzna 25 lat . od czterech lat mam bóle lewego ucha byłem już u kilkunastu laryngologach i neurologach i nic nie stwierdzili od dwóch miesięcy czuje się gorzej pojawiły się zawroty głowy i trzy razy zemdlałem strasznie z tyłu boli mnie głowa biorę tabletki ale nic nie pomagają zauważyłem niedawno ze problem się powiększa przy pochylaniu i przy pracy fizycznej lub bieganiu w tedy czuje straszny ucisk z tyłu po lewej strony głowy miałem robiony rezonans magnetyczny ale nic nie wykryto.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do elkarza rodzinnego, po wstepnym badaniu i przeanalizowaniu wykoanych juz badan i wynikow bedzie mozna cos więcej powiedziec. a jakie są cisnienia tetnicze? uczuie kołatania serca?