Bóle podbrzusza, wodniste upławy po urodzeniu dziecka

Witam 8 tygodni temu urodziłam córeczkę i wszystko było ok, od 2 dni boli mnie podbrzusze z prawej strony jest to tępy ból promieniuje do pachwiny i niżej aż do kostki. Towarzyszą temu upławy dość wodniste i obfite czasem z krwią, nawet myślałam że miesiączkę dostałam ale po paru godzinach krwawienie przeszło ale ból się nasila a w upławach pojawia się co raz po troszkę krwi.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę się udać w najbliższym czasie do lekarza ginekologa celem wykonania kontrolnego badania oraz ewentualnego USG jamy brzusznej. Pozdrawiam.