Pobolewanie podbrzusza i brak miesiączki a urodzenie dziecka 8 miesięcy temu

Witam!8 miesięcy temu urodziłam córeczkę poprzez cesarskie cięcie cały czas karmię piersią ,33 dni temu dostałam okres ostatnio pobolewa mnie dól brzucha tak jak na okres ale miesiączki brak. Zrobiłam test ciążowy i wynik negatywny czy to możliwe że okres znów zanikną i o czym może świadczyć ten ból brzucha?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból podbrzusza może świadczyć o zbliżającej się miesiączce. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.