Bóle stawów, brak apetytu, utrata wagi, nudności i osłabienie a podejrzenie boreliozy

Mąż bierze antybiotyk 27 dzień na boleriozę (choć badania nie wykazały tej bakterii- lek mąż dostał na podst. wywiadu z nim i zaróżowionego miejsca na wew. zgięciu ręki) nadal ma bóle stawów lecz mniejsze, brak apetytu, b. duża utrata wagi czasami nudności jest bardzo słaby - cały czas leży nie ma siły. Czy to może być inna bakteria i jaka?, Jakie badania zrobić?,

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisane sytuacji warto rozszerzyć diagnostykę. Niezbędne badania zleci lekarz prowadzący.