Bóle w klatce piersiowej, zdenerwowanie i zaburzenia oddychania

Mam pytanie mam bule pod klata piersciowa ijak schylam sie nie moge powietrza zlap,ostatnio chodze zderwowana i cierzko mi sie uspokojic sie i zaczrlam sie jokac prosze was o pomoc. ..,,,,,,....,..,.,,,,,,,,,,,,...,................ . .........................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Witam. W liście opisuje Pani objawy psychosomatyczne. Gdy cierpi dusza to i cierpi ciało. Zapewne są to reakcje na coś. Pani musi wiedzieć co tak trudnego, ciężkiego wydarzyło się miesiąc temu, pół roku temu bądź więcej, z czym Pani nie poradziła sobie, czego nie rozwiązała. Gdy człowiek długo trwa w sytuacji stresowej, to pojawiają się właśnie opisane przez Panią objawy. Sądzę, że należałoby jak najszybciej podjąć psychoterapię. A nawet skorzystać z pomocy psychiatry (nie lekarza rodzinnego), bowiem on zapisze Pani właściwe leki w tej sytuacji.

Proszę skonsultować się z lekarzem internistą. Jeśli wykluczy zaburzenia somatyczne, kardiologiczne, skieruje na psychoterapie, gdyż najprawdopodobniej są to zaburzenia lękowe nerwicowe o objawach somatycznych.