Bóle w okolicy nerek, bóle w mostki oraz duszności

Ból w okolicach nerek ( mogą to być nerki), ból pleców ogólnie i ból w mostku oraz duszności. Tomografię klatki piersiowej miałem robioną w sierpniu w zeszłym roku, usg jamy brzusznej również i wszystkie badania wyszły dobrze. Jaka może być przyczyna tych bóli? Gdzie z tym iść dalej? Serce też miałem badane (ekg i echo) i również dobrze. Proszę o pomoc bo to mnie już długo męczy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badanie będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Lekarz określi dalsze możliwości także po przeanalizowaniu już wykonanych badań, dlatego proponuję zabrać ze sobą całą dokumentację.