Bóle żył w ręce w ciąży

Witam jestem w ciazy w 2 trymestrze i czasami pobolewaja mnie zyly w prawej rece, jest ich wiecej niz dotychcac badania krew i mocz mam dobre. Czy to nirmalne kiedy przejdzie co moze pomoc

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię bez możliwości oceny stanu miejscowego udzielić jednoznacznej odpowiedzi na Pani pytanie. Na pewno nie jest to stan fizjologiczny i wymaga oceny przez lekarza.