Bolesne miesiączki u 30-latki

Dzień dobry. Mam 30 lat i bardzo bolesne miesiączki. Na ból brzucha zażywam 3 ketonale forte w ciągu miesiąca (jedna tabletka pierwszego dnia rano i wieczorem oraz jedna tabletka drugiego dnia okresu). Czy te trzy tabletki w ciągu miesiąca mogą mieć rzeczywiście wpływ na moją płodność? Lekarz ginekolog nigdy nie wspomniał, że ketonal może powodować problemy z płodnością. Czy dotyczy to tylko osób, które zażywają większą ilość tych tabletek? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.