Bolesne parestezje a RM z kontrastem

witam w tamtym roku w marcu mialam robiony rezonans magnetyczny z kontrastem podejrzewalam ze moge miec stwardnienie rozsiane bo miala bardzo polesne parestezje kilkakrotnie do tego czeste bole glowy i dretwienia rezonans nic nie wykazal winiki byly w porzadu przedwczoraj znow dostalam parestezji i mam je 3 dzien czy moge cierpiec na stwardnienie po mimo dobrego wyniku rezonansu dodam jeszcze ze pije bardzo duzo kawy i mam przez ostatnie lata same stresy i nerwy

Badanie MR głowy jest decydującym co do SM, parestezje mogą być przy niedoborze magnezu, żelaza, potasu, pozdrawiam