Bolesność brzucha, plamienie a negatywny test ciążowy

Witam mam 24 lata jestem kobietą.02.03. miałam bardzo bolesny ból z prawej strony brzucha ktory trwał ok dwóch godzin. ból był do niewytrzymania niemogłam ani ustać,usiąść, i się wyprostować. po dwoch godzinach minął i nic do tej pory nie odczuwam.tylko po tym całym bólu miałam kilka dni ciemne plamienie ktore wystepowalo tylko podczas oddawania moczu.15.03. powinnam dostać miesiaczkę ale nie mam jej do tej pory. kilka dni temu robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny. co to może być?

Małgorzata Panek

Ból i plamienie mogły mieć związek z owulacją. Test ciążowy jest wiarygodny gdy został wykonany po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia, tj około terminu spodziewanej miesiączki. Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam