Bolesność brzucha u 55-letniej osoby a możliwe dolegliwości

Witam od marca mam problemy z bólem brzucha. Zaczyna się pod lewym żebrem, potem cały brzuch. Wynik amylazy w surowicy krwi z 02.04.2015 r. 113,3 U/l, 09.06.2015 126,7 U/l. USG w normie jedynie lewa nerka o nieco obrzękniętej korze z zatarciem zróżnicowania korowo-rdzeniowego. W ostatnim okresie żyję w dużym stresie. Sporadycznie mam rozwolnienie. Nie jadam pokarmów tłustych. Miałam lamblie, mam boreliozę,po leczeniu bolał żołądek. Jestem uczulona na nikiel inne metal alergiczne zapalenie nosa,

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było wykonywane badanie gastroskopowe? Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.