Bolesność głowy i osłabienie

Od 5 dni mam zawroty głowy moja głowa jest strasznie ciężka czuje dziwny ciężar w niej czasami czuje tez jakby ciśnienie mi ja chciało rozerwać, nie mam siły chodzic , nie mam humoru czuje sie śpiąca i osłabiona, byłam u lekarza stwierdził ze to mięśnie mam spięte z tylu głowy i dlatego tak mam, przepisane mam leki przeciwbólowe ale mi nie pomagają jak narazie ,lekarz powiedział ze to moze trwać nawet miesiąc co mam robic czy to naprawdę te mięśnie? Boje sie o siebie , prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Rozumiem obawy w sytuacji niewiadomego pochodzenia bólu ,ktory nie poddaje się leczeniu, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani dolegliwości i odpowiedniego leczenia. Doradzic mogę kontakt z poradnia leczenia bólu przewlekłego.