Bolesność głowy podczas noszenia okularów

Mam skierowanie na okulary od lekarza okulisty:Okulary do dali, sfera +- 0,5, Cylinder OP= -2,0 i OL=1,75, oś OP= 78 st. i OL= 87 st. z tym zgłoszeniem zgłosiłem się do prywatnego optyka u którego miałem dodatkowe badanie wzroku i lekarz okulista uznał, że lepiej jak mnie zmniejszy moc soczewek na 1,50 i noszę już kilka dni okulary a mi się wydaje, że lepiej widzę bez okularów niż z okularami, mam objawy bólu głowy i źle się czuję w okularach a pozatym boli mnie tył głowy i powstają jakieś guzki

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do okulisty, być może źle dobrane są okulary. Konieczne ponowne badanie lekarskie.