Bolesność kręgosłupa po podaniu znieczulenia podpajęczynówkowego

2 tygodnie temu miałam operację odbytu, w momencie podania znieczulenia podpajęczynówkowego odczułam okropny ból w okolicy rwy kulszowej. Od tego czasu mam problem z chodzeniem, rwie i pulsuje mi okolica rwy kulszowej z promieniowaniem do stopy włącznie. W przeszłości nie raz miałam takie dolegliwości, jednak p mniejszym natężeniu. Wkrótce mam wrócić do pracy i nie wiem jak, wzmożone chodzenie powoduje zwiększenie dolegliwości. Kiedy mój problem minie i czy minie sam. asia.soszynska@interia.pl

Prawdopodobnie mogło dojść do podrażnienia nerwów w kanale kręgowym w Pani przypadku. Kiedy problem minie - nikt nie udzieli Pani odpowiedzi. Jest to zbyt indywidualna sprawa. Mogę powiedzieć że powinien w końcu przejść i to przejdzie sam, gdyż komórki nerwowe mają niewielką zdolność do regeneracji. Może to jednak trwać miesiącami