Bolesność okolicy żeber a wyniki prób wątrobowych

witam mam takie pytanie odebrałem wyniki badań krwi profil wątrobowy.ALAT 98, ASPAT 27, BILIRUBINA 0.80, FOSTAZA 63, GGTP 34 wyniki są z przed 2 tygodni odczówam bóle z prawej strony na wysokości żeber w kale sa niestrawione resztki pokarmu prosze o jakies sugestje

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium oraz bez bezpośredniego badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.