Bolesność pleców, łydek a możliwe przyczyny

Witam,mam 28 lat i od 8 lat choruje na dziwna chorobe,której nikt nie potrafi nazwac,objawy to bol pleców,czaem łydki albo uda... Przykładowo rano boli łydka,po jakimś czasie trace władze w nogach..nie czuje ich i nie mam nad nimi kontroli..to potrafi trwać do 2 tygodni,byłam parokrotnie hospitalizowana i nikt nie widzi przyczyny....a ja czuję się coraz gorzej

Aleksander Ropielewski

Bez oceny dotychczasowego przebiegu choroby oraz badań dodatkowych nie jestem w stanie Pani pomóc. Sugeruję kontakt z oddziałem reumatologii i chorób rzadkich szpitala uniwersyteckiego w Krakowie.