Bolesność podbrzusza a nudności

Witam. Mam problem z podbrzuszem. Okres trwał od 8 - 17.10, 2 dni później zaczęło pobolewać mnie podbrzusze, 3 dnia czułam się słabo, miałam lekkie nudności. Przez kolejne 3 dni było dobrze, jednak odczuwałam ból podbrzusza. 4 dnia śluz był brunatny, brzuch boli mocniej, jest nabrzmiały, czuję jajniki, sądzę, że to przed owulacją. Cykle głównie mam 32/34 dni. Co jest przyczyną tak szybkiego bólu brzucha po okresie? Możliwe, że jestem za bardzo zaniepokojona i to narasta. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.