Bóle podbrzusza a krwawienie

Dziwne bóle podbrzusza co to moze być? Dwa tygodnie temy spóźniła mi sie miesiączka o 5 dni ale przez cały ten czas gdy jej nie było ciągle bolało mnie bardzo podbrzusze . Okres przyszedł bóle lekko ustały krwawienie było jak zawsze obfite. kilka dni temu ok 6 okres sie skończył i miałam taki brązowawy sluz ale brzuch przestał boleć do soboty kiedy to zaczeło mnie cos pobolewać od rana a przy stosunku czułam lekki ból całego podbrzusza.Co to moze być problemy z pęcherzem czy ginekologiczne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią dolegliwości mogą być zarówno wynikiem nadżerki, torbieli jajnika, endometriozy jak i schorzeń układu moczowego. Ponieważ objawy są niecharakterystyczne, nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jednoznaczną diagnozę. Sugeruję przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki pod okiem specjalisty ginekologa.