Bolesność podbrzusza po wysiłku u 41-letniej osoby

Od maja 2014 mam bóle podbrzusza.Po wysiłku problem się nasila. Brak przepukliny.Badanie USG MM brzucha- bez cech patologii.Badanie RTG: nierówny zarys spojenia łonowego z podchrzęstną sklerotyzacją po stronie prawej. prawdopodobnie oddzielone fragmenty kostne z dolnego i górnego brzegu gałęzi prawej kości łonowej od strony spojenia łonowego- zmiany pourazowe? pozapalne? prawdopodobne skostnienia w przyczepach ścięgnistych do krętarza mniejszego prawej kości udowej. jak to można wyleczyć,wojtek

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, problem jest bardzo złożony i powinien byc skonsultowany przez lekarza ortopedę celem ustalenia jak najlepszego postępowania w tej sytuacji. Pozdrawiam