Bolesność podczas stosunku

P. Doktorze podczas po jakims czasie ,podczas stosunku I po przerwaniu go spowodowanym bolem. Odczowam straszny bol , taki ze rzuca z bolu mna nogi sie trzesa, miesnie brzucha twarde. Nie moge sie tez pozniej zalatwic. Bol sie utrzymuje tak cmi przez dobrych pare godzin. Co robic p. Doktrorze prosze o pomoc

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam!