Bolesność w boku a cesarskie cięcia

Witam boli mnie na dole brzuch i w lewym boku robilam wyniki i lekarz powiedzial ze jest ok .A i pewnie jest to związane z tym ze miałam 3 cesarki tak czasami jest

Witam,
możliwe zrosty pooperacyjne, które powodują kłucia w boku i podbrzuszu.
Nie napisała Pani jakie badania wykonywała, więc trudno mi się odnieść do diagnostyki. Skoro lekarz powiedział, że jest w porządku to pozostawałabym przy tej opinii.

pozdrawiam