Bolesność zęba w ciąży a Apap

Witam błagam o poradę ! Jestem w połowie 5 tygodnia ciąży, od 2 dni strasznie boli mnie ząb który skruszył mi się już dawno. Ból jest tak niesamowity że nie moge wytrzymać, w związku z tym mam pytanie, czy na tak wczesnym etapie mogę zażyć np Apap? Błagam o odpowiedź bo juz nie wiem co mam robić, z bólu chodzę po ścianach, prawie nic nie jem. To dla mnie bardzo ważnę, to moja pierwsza ciąża.

Renata GrzechociĹska

Apap może Pani zastosować. Należy również szybko udać się do stomatologa, aby wyleczyć stan zapalny, który może być niekorzystny dla rozwijającego się płodu.