Brak apetytu i zmęczenie u 24-latki

Dzień dobry, ostatnio mam problemy ze zdrowiem, nie mam apetytu, jestem zmęczona teraz przy 169 cm wzrostu ważę niecałe 50 kg. Robiłam morfologię, poza normą są jedynie Limfocyty %- 53, neutrofile %37, neutrofile # 1,9. Nie przechodziłam żadnej infekcji w ciągu ostatnich paru miesięcy, a mój lekarz stwierdził że to przez stres. Trochę się martwię bo apetyt nie wzrasta a ja strasznie się męczę, mam zawroty głowy i nie mam sił. Mam 24 lata. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam. Justyna

Ma Pani mało neutrofili w stosunku do limfocytów - powinno być odwrotnie. Trudno cokolwiek więcej powiedzieć bez pełnego wyniku morfologii. Kiedy miała Pani porządny urlop?