Brak chęci do życia, brak motywacji i brak siły

witam od kilku miesięcy może nawet dłużej mam brak chęci do życia ,brak motywacij do jakich kolwiek działań , brak siły , jestem wiecznie zmęczony senny wszystko i wszyscy mnie denerwują. może to wszystko związane jest z pracą Pracuję co dzień po 10 ,12 godzin tak na prawdę nie mam ochoty tam chodzić zasypiam o 24 wstaję o 5 rano pracuję

Witam,
Prawdopodobnie pana niechęć do wszystkiego jest spowodowana dużym zmęczeniem związanym z wielogodzinną pracą. Jednak warto sprawdzić czy nie dzieje się nic więcej. Proponuję wizytę u lekarza specjalisty w celu zdiagnozowania i ewentualnego leczenia.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Pozostaje Panu skonsultować się osobiście ze specjalistą (psychoterapeuta i/lub psychiatra), ponieważ przez internet nikt nie może i nie jest w stanie diagnozować Pana stanu. Pomoc może Pan uzyskać np.: w PZP, prywatnie.