Brak chwili wytchnienia podczas studiowania

Jestem studentką 1 roku medycyny; przez cały czas wejściówki, koła, zaliczenia, egzaminy, czuje się jakby mnie goniło stado psów, a ja uciekam i nie mam czasu na chwile wytchnienia. Już nie mogę sobie z tym poradzić. Czuję, że już nie mogę ….. Co robić??!!!! Czuję, że tonę….

Studia wybrane przez Panią są wymagające. Proponuję jeszcze raz przemyśleć swój wybór, ponieważ po uzyskaniu dyplomu edukacja lekarza nie kończy się-istnieje obowiązek ustawicznego szkolenia oraz zdecydowana większość z nas robi specjalizację.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza