Kobieta , 32 lata co mi jest? to jest tajemnica od 2,5 roku.czy brakuje mi enzymow trawiennych czy ph w moim zoladku jest dobre?wszystko co jem okdlada sie nawet jesli ide do toalety to i tak moj organizm zamienia wszystko w tluszcz ,nawet gdy pare razy spowodowalam wymioty nie czuje palenia w przelyku,popalilam skore od slonca i nie czulam zadnego bolu nawet gdy sie skaleczylam gleboko czy przy prasowaniu nie czuje bolu ani emocji hormony sa ok ale ja ciagle jestem zmeczona szczegolnie po jedzeniu i ciagle tyje
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Zaburzenia czucia – Zaburzenia czucia mogą być różne, co wynika z dysfunkcji receptorów umiejscowionych w różnych miejscach w organizmie. Możemy wyróżnić zaburzenia czucia powierzchownego lub trzewnego. Dzięki czuciu – jednej z podstawowych funkcji układu nerwowego – organizm ludzki potrafi rozpoznać i reagować prawidłowo na różne bodźce z zewnątrz i z wnętrza ciała.