Brak krwawienia po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam dziś 7 dzień przerwy w stosowaniu Belary a krwawienie nie wystąpiło. Tabletki brałam regularnie i współzyłam bez zabezpieczeń pod koniec opakowania. Czy to może oznaczać ciąże?

Elżbieta Rhone

Witam,
tak jest taka możliwość, że jest Pani w ciąży. Polecam wykonanie badania beta HCG z krwi - jeśli wynik będzie wskazywać ciążę należy odstawić tabletki antykoncepcyjne.