Brak miesiączki po laparoskopowym usunięciu torbieli

mialam operaccje kilka lat temu laparaskopia wykryto u mnie torbiela na narzadach kturych obecnie nieposiadam zaczelo sie od bolesci brzucha lekarz skierowal mnie na badania do kliniki w klinice lekarz podczas badania usgie stwierdzil ze mam jakis guzek o nazwie torbiel trzeba bylo szybko operowac od tamtej pory niemam miesiaczki ani piersi mam meski zarost.chcialabym troszke zmienic sie i stac sie kobieta czuje sie mezczyzna.

Witaminy w ciąży

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy wskazują na zaburzenia hormonalne i najpewniej są wynikiem nadmiernej ilości androgenów. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem lub endokrynologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci badania dodatkowe a na tej podstawie wdroży właściwe leczenie.