Brak miesiączki przy stosowaniu Luteiny 50

Witam już 2 cykl zażywam luteine 50 i i właśnie w tym 2 cyklu nie pojawiła mi sie miesiączka, na ulotce pisze że skutkiem ubocznym może być brak miesiączki ale co w tym przypadku mam robić dalej zazywać czy odstawić? Borę ją od 16 do 25 dnia cyklu. Proszę o szybką odpowiedź

brac od 16 do 25 dnia cyklu.. 25 dnia cyklu odstawic i czekac na miesiączke- jesli nie będzie 2 tyg od odstawienia luteiny zrobic wizyte kontrolną u ginekologa