Brak miesiączki, wyniki testów ciążowych a prawdopodobieństwo ciąży

witam, okres ostatnio mialam 18 grudnia, ok 3tyg temu wspolzylam do tej pory nie dostalam miesiaczki, robilam 2 testy w domu wyszly negatywne i 2 testy beta hcg wynik

Witam! Jeżeli testy ciążowe w terminie spodziewanej miesiączki są ujemne, ryzyko ciąży w takim przypadku jest minimalne. Proszę zgłosić się do ginekologa który po przeprowadzeniu bezpośredniego badanie jednoznacznie ustali przyczynę braku krwawienia.