Brak okresu i przeziębienie

Mam 28 dni cylku 12 dni temu współżyłam z chłopakiem , tydzien po owulacji . w dni niepłodne. z zabespieczeniem , nie doszło do wytrysku. Ale prezerwatywa pękła, z boku u gówy ale nie w środku we mnie tylko prawie na począdku . Okres powinnam miec 4 dni temu . Jestem przeziębiona juz od nowego roku .

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcje, stres mogą opóźnić wystąpienie krwawienia. Proponuje udać się do ginekologa jeżeli okres nie wystąpi w najbliższych dniach.