Brak okresu od pół roku

Od stycznia nie mam okresu. Trzy tygodnie temu byłam u lekarza i przepisał mi Luteine 50. Miałam ją brać raz dziennie przez pięć dni. Dziś mija 17 dzień od odstawienia luteiny a okresu nadal nie mam. I moje pytanie jest takie czy mogę jeszcze raz w

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zglosic się do ginekologa,. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.