Duphaston a większe niż zwykle plamienia

Dzień dobry, zażywałam Duphaston 10 dni 2 razy dziennie celem wywołania miesiączki. Skończyłam w poniedziałek i od wtorku mam plamienia, które są troszkę większe niż pierwszego dnia. Mam powody do niepokoju? Czy to normalna sytuacja? Dodam, że bolą mnie piersi i brzuch pobolewa jak na okres. Nie wiem, czy mam jakieś powody do niepokoju. W ciąży raczej nie jestem. Co mi może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.