Brak okresu po ostawieniu tabletek antykoncepcyjnych i pęknięcie prezerwatywy

Witam! od ponad 3 lat brałam tabletki nty yaz lekarka kazała mi przerwać na 3 miesiące wieć odstawiłam odstawiłam je pod koniec października i po odstawieniu dostałam okre z odstawienia i od tej pory nic dzis mamy 1 stycznia i dalej nie mam okresu robiłam kilka testów negatywne lcz wczoraj pękła nam gumka podczsas stosunku i boję się o ciąże... jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże bo martwi mnie jeszcze ten brak okresu, bardzo prosze o pomoc

Witam,
po odstawieniu tabletek możliwy powrót cyklu fizjologicznego w ciągu 3-6 miesięcy.
Także proszę spokojnie czekać na krwawienie.
Celem weryfikacji ciąży - nalezy wykonać test po 14 dniach od stosunku