Brak okresu po pettingu i masturbacji

3-4 tyg temu piesciliśmy się z chłopakiem i po jego wytrysku umyłam ręke mydłem i wytarłam. po dwoch godzinach wprowadziłam palce do pochwy głęboko. Spóźnią mi się okres ale zawsze mialam nieregularny. Robiłam dwa testy wyszły negatywnie obydwa. Mam teraz taki wodnisty bardzo śluz i bóle podbrzusza. Czy jestem w ciąży? Kiedy możliwy okres?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.