Brak okresu u negatywne wyniki testów ciążowych

witam , od 2 tygodni nie mam okresu a zawsze miałam regularne cykle. moje beta hcg wynosiło <2.0mIU/ml , po 3 dniach wynik był ten sam. Zrobiłam 5 testów domowych i wynik też ujemny. Czy mimo to może być to ciąża? Dodam że od stosunku minęło już 7tyg.

Milena Lubowicz

Ciąża jest praktycznie wykluczona. Proszę udać się do ginekologa, po badaniu i usg będzie można stwierdzić jaka jest przyczyna braku miesiączki.
Pozdrawiam