Negatywne testy ciążowe z krwi i brak okresu

@ miałam 7 czerwca stosunek niepełny 22 czerwca po 11 i 16 dniach po stosunku wykonałam test beta hcg z wynikiem o obu badaniach<.0,100 a później 2,3,4 tygodnie testy z moczu z wynikami negatywnymi dodam Ze 1 lipca.miałam lekkie krwawienie ale nie wiem.czy to.była miesiączka czy plamienie implantacyjne ale gdyby to drugie to testy wy chyba wyszły dziś jest 26 lipca a okresu nie ma chce iść do Lekarza ale na wizytę trzeba czekać a testy z.krwi nie mam jak zrobić?? COOL TO.MOŻE.ZNACZYĆ???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wymienione wyniki testów wskazują, że ciążę bez wątpienia można wykluczyć. Proszę jednak pamiętać, że ciąża nie jest jedyną przyczyną braku miesiączki. Może być to bowiem także wynik zaburzeń hormonalnych, schorzeń tarczycy, anemii i wielu schorzeń ogólnoustrojowych. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.