Brak skuteczności wenlafaksyny w leczeniu depresji

Choruje na schizofrenie.Od 3 dni przyjmuje wenlafaksyne w zwiazku z depresja. Pierwszego dnia, po 1 tabletce poczulam sie super-duzy naped,usmiech na twarzy, czulam ze lek dziala. Po dwoch dniach jednak wszystko nagle sie zmienilo i zamiast dzialania wenlafaksyny znowu mam apatie i anhedonie:( Dlaczego tak sie dzieje? Co mam brac zeby dzialalo na mnie jak nalezy?

same leki to za malo....potrzebna terapia...odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza