Brak spermy a możliwość zapłodnienia

Witam włożyłem partnerce do pochwy pół penisa (suchego) u niej było mokro wyciągnąłem go po około 5 sekundach i był jedynie trochę z jej śluzu, czy może być ryzyko ciąży? Mnie osobiscie wydaje się, że nie ze względu, że się nie spuściłem, ani nie było żadnej wydzieliny z mojej strony przy tym, jednak wole się upewnić prosze o szybką odpowiedź ! :)

Renata GrzechociĹska

Witam.
W przypadku braku kontaktu nasienia z drogami rodnymi ryzyko jest minimalne. Jednak widzę, że nie jest Pan tego pewny. Dlatego ryzyko ciąży istnieje. Dla własnej pewności proponuje wykonać test ciążowy za ok 10 dni.
Pozdrawiam