Brak widocznych efektów przy diecie zaleconej przez dietetyka

Nie chudnę mimo stosowania diety zaleconej przez dietetyka. Ważę 58,5 kg przy wzroście 164 cm. Od 3 tygodni jestem na diecie 1300 kcal ułożonej przez moją panią dietetyk. Ćwiczę regularnie 4-5 razy w tygodniu po około godzinie na zmianę cardio i ćw siłowe. Piję wodę, zieloną herbatę i nie podjadam między posiłkami. Przez te okres nie schudłam nawet odrobinę. Co może być nie tak? Nie jestem na nic chora, zrobiłam badania.

Witam! Musiałabym dokładnie przeanalizować Pani plan żywienia, aby ustalić gdzie leży wina. Proszę ważyć się rano i na tej podstawie porównywać masę ciała. Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Być może ma Pani zaburzony metabolizm poprzednimi dietami. Jeżeli tak proszę jeszcze poczekać aż Pani organizm wróci do normy. Pozdrawiam

Witam. Faktem jest że należy dokładnie przeanalizować dokładnie plan żywieniowy,aby ustalić gdzie tkwi błąd ale być może ma Pani faktycznie zaburzony metabolizm. Pozdrawiam