Brąowe plamienia z krwią od trzech dni

Witam. Mam problem. Dopiero 8wrzesnia mam wizytę u nowego ginekologa. Za 2tygodnie dostanie miesiaczke. Biorę tabletki od ponad roku dokładnie i regularnie. Zrobilam test ciążowy ale wyszedł negatywny. Od 3dni mam brązowe plemienia z krwią nie wiem co mam zrobić i co jest tego przyczyna. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.