Brązowe plamienia z krwią

Witam mam problem tym gorszy bo nie mogę udać sie do lekarza. 34 lata miesiączki regul. nie rodziłam, jestem w środku cyklu od 3 dni pojawiają się u mnie plamienia lekko brązowawe z domieszką krwi,nic mnie nie boli, wyst. jedynie lekki świąt.Stosuję nasiadówki z szałwi. Co mogę zrobić jaki lek nabyć. Dziękuję za odpowiedź. KP

Lek. Tomasz Budlewski

ewentualnie przeciwinfekcyjne dostepne w aptece. sądzę ,że konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzięć.