Brązowe upławy a objawy ciąży

Czy to prawda ze brązowy śluz mlożę oznaczać ciąże. moja dziewczyna na początku miała taka dolegliwosść że miała brązowa wydzieline. po kilku dniach rankiem pojawił sie rano sluz taki jak na na dni płodne a na koncu zółty upław. przy tym doskwierał silny bół brzucha i jajnikow

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można diagnozować ciąży po wyglądzie śluzu. Brązowe zabarwienie może występować w czasie okołoowulacyjnym. Najlepiej wykonać test ciążowy.