Brunatne upławy po amputowaniu szyjki macicy

witam miesiac temu mialam amputowana szyjke macicy usunieto mi jajowody imiesniaki najwiekszy mial 2cm i przed wczoraj pokazaly mi sie brunatne uplawy bylam u ginekologa dostalam leki orgametril wzielam 2 tabletke ale nie za bardzo widze poprawe troche mnie to martwi co moze byc przyczyna tych brazowych uplawow

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego i kontynuować stosowanie Orgametrilu. Jeśli jednak przyjęła Pani dopiero 2 tabletkę, to na efekty jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.