Brunatne upławy po zabiegu usunięcia trzonu macicy

dzien dobry panie doktorze 9 grudnia mialam usuniety trzon macicy kilka miesniakow najwiekszy mial 9cm oraz mialam usuniete jajowody dostalam od ginekologa leki distreptaze dicloberl i niepokoji mnie to ze mam brunatne uplawy takie bardziej jakby brudne troche mnie to niepokoji czy to jest mozliwe po takiej operacji i jak dlugo to moze potrwac czy to wogole ustapi wyniki histopatologiczne mam dobre nie ma komorek nowotworowych ale dlaczego plamie juz troche mniej z gory serdecznie dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie plamień po takim czasie od operacji z pewnością wymaga diagnostyki. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.