Budzenie się z bólem żeber

Witam,mam może dziwne pytanie ale nie wiem jak z tym postąpić,,otóż bardzo często wstaje z łóżka z bolącymi żebrami,chociaż zastanawiam się czy to żebra czy pod żebrami,trwa to nie raz po kilka dni i mija,wiem ze mam chory żołądek tz,zapalenie żołądka i zanik śluzówki a także przepuklinę przeworu pokarmowego,czy to może mieć związek z tym ,czy też dlatego że mam dużą osteoporozę,krępuję się iść z tym do lekarza bo sama tego nie rozumiem jak odczytać te bóle,proszę o pomoc,dziękuję.

Witam,
ból może pochodzić z ograniczenia ruchów w stawach kręgosłupa z powodu zmian w przebiegu osteoporozy. Zmiany w kręgosłupie mogą mieć wpływ na Pani układ pokarmowy i odwrotnie. Proponuję zapisać się na masaż (tylko ma być wykonany bez bólu i bez przenoszenia sił na kręgosłup i żebra). Dodatkowo można nagrzewać kręgosłup piersiowy termoforem (tylko prosze się nie poparzyć). Pozdrawiam Dziękuję.