Burczenie brzucha i bulgotanie w jelitach

Dzień dobry Mam burczenie brzucha i bulgotanie trzęsą mi się jelita jakby chciały wyskoczyć, boli mnie brzuch ból jest kolkowy raz w podbrzuszu po lewej stronie raz w nadbrzuszu po prawej stronie boli mnie odbyt mam wrażenie uczucia ze ciągle chce do toalety. Zrobiłam trzy razy test na krew utajona i test jest ujemny. Kłocie brzucha jest uciążliwe nie mam biegunki załatwiam się raz dwa razy dziennie. Proszę mi powiedzieć doradzić co mi może być chodzę od lekarza do lekarza i nikt nie wie co to.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.